Chcete se naučit základy online marketingu?

V poslední době vzniklo nespočet nových webových stránek podnikatelů a e-shopů. Patříte mezi ně i vy? Pro některé nebyla jiná možnost pro záchranu svého podnikání než se přesunout do online světa. Jenže většina těchto projektů během pár měsíců ztroskotá na tom, že neví, jak marketing na internetu funguje.

Online marketing zahrnuje veškeré aktivity pro podporu růstu tržeb a uskutečňují se v prostředí internetu. S pochopením internetového marketingu vám pomůže online marketing ebook, který na 81 stranách shrnuje základy online marketingu a získáte přehled v tomto rostoucím oboru.

Elektronická kniha o online marketingu je ke stažení zdarma a dozvíte se v ní, jak si stanovit cíle online marketingu, seznámí vás s kanály, médii a nástroji online marketingu. Ukáže vám formáty reklamy a způsoby cílení. Jak správně měřit data a vyhodnocovat online kampaně, včetně reportování výsledků vám vyjasní webová analytika. Díky ní můžete zvýšit tržby, ale i počty a kvalitu návštěvníků, dokonce odhalíte, kdo opravdu jsou tito návštěvníci a můžete jim tak snadněji naservírovat přesně to, co hledají. 

Abyste měli snadnější kontrolu zdrojů návštěvnosti, využijte šikovný nástroj utm builder, který umí vygenerovat a obohatit odkazy utm parametry, které se přenesou do Google Analytics a snadno rozklíčujete výkon jednotlivých zdrojů, na základě kterých pak můžete lépe optimalizovat své investice. 

Posted by

Permalink

Comments are closed.